حضور شرکت سپنتا مهر ماندگار در نمایشگاه ایران نانو

نمایشگاه ایران نانو

حضور شرکت دانش بنیان سپنتا مهر ماندگار در نمایشگاه بین المللی ایران نانو 1402

نمایشگاه بین المللی فناوری نانو تهران که هر ساله با حمایت ستاد نانو و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود، مکانی است برای تبادل اطلاعات و نمایش دستاوردهای شرکتهای نانویی و دانش بنیان، به منظور اشتراک تجربه و استفاده از کارگاه های آموزشی برگزار شده در موازات این نمایشگاه.

شرکت دانش بنیان سپنتا مهر ماندگار با معرفی نانو محصول فناورانه ضد میکروبی خود با برند زینکوتک (Zincoatech) در این نمایشگاه توانست توجه علاقه مندان و مشتریان بالقوه این حوزه را به خود جلب نماید.

از جمله کاربردهای این نانو محصول فناورانه میتوان به صنایع تجهیزات پزشکی و بیمارستانی، صنایع تهویه مطبوع، صنایع رنگ، رزین و پوشش های صنعتی، صنایع کاشی، سرامیک و انواع کفپوش های پلیمری و صنایع غذایی و بسته بندی اشاره نمود.

 

از محصول نانوفناورانه تولید شده توسط این شرکت می‌توان برای ایجاد خاصیت ضدویروسی، ضدباکتریایی و ضد قارچی در انواع پوشاک، لایه‌های ماسک‌های تنفسی، گان و لباس‌های بیمارستانی، ملحفه، مبلمان، فرش، فیلتر سیستم‌های تهویه مطبوع، رنگ ها، انواع پوشش ها و کف پوش ها استفاده نمود. این محصول دارای تائیدیه نانو مقیاس از ستاد توسعه فناوری نانو میباشد.

گفتنی است، چهاردهمین نمایشگاه فناوری نانو به همت ستاد توسعه فناوری نانو و میکرو، از 13 تا 16 آبان ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران میزبان علاقه مندان این حوزه بود.

گالری تصاویر

لینکدین
واتس آپ
پرینت
ایمیل