تکنولوژی زینکوتک
فرمولاسیون منحصر به فرد

فرمول شیمیایی ما یک فرمولاسیون منحصر به فرد برپایه مواد معدنی و آب است که در آن از هیچ گونه اتصال دهنده شیمیایی یا سایر مواد مضر استفاده نمی شود. ما همیشه در تلاش هستیم تا از مواد شیمیایی پایدار و سازگار با محیط زیست استفاده کنیم و از این جهت تمام پارچه ها و سطوحی که با تکنولوژی زینکوتک تکمیل شده اند کاملاً بی خطر هستند.

محصولات دوستدار محیط زیست

جان انسانها و زمین بسیار ارزشمند هستند. مأموریت زینکوتک کمک به نجات جان انسانها و بهبود کیفیت زندگی آنهاست و در این مسیر وجدان ما راهنمای ماست.

درصنعت نساجی به عنوان یکی از آلاینده ترین صنایع موجود، ما یک راه حل علمی وتجاری جهت تکمیل انواع پارچه ها ارائه می دهیم که نیاز به چسب ها و اتصال دهنده های شیمیایی مضر را برطرف می کند. این تکنولوژی یک فرایند ایمن، سبز و مقرون به صرفه می باشد.منسوجات تکمیل شده با فرآیند زینکوتک علاوه بر کشتن میکروارگانیسم های مضر،با دوام و کاربردی هستند. انواع پارچه های تکمیل شده با این فرآیند قابلیت استفاده طولانی و مجدد را دارا می باشند. از این رو با ارتقا کیفیت انواع منسوجات خطرات محیط زیستی را برای انسان و زمین به حداقل می رساند.

خواص ضد میکروبی

تکنولوژی زینکوتک فرآیند نوآورانه ای را جهت تکمیل و ایجاد خواص ضد میکروبی منسوجات و به منظور حفاظت فعال در برابر انواع ویروس ها ، باکتری ها و قارچ های کشنده به صورت طولانی مدت ارائه می دهد. میزان کارایی منسوجات تکمیل شده با این تکنولوژی بیش از 99% می باشد.